Dom jednorodzinny nad Bałtykiem

Spa Kołobrzeg

Zastanawiasz się gdzie najlepiej iść na spa w Kołobrzegu? Kołobrzeg to nadmorskie uzdrowisko, które przyciąga wielu turystów. Na terenie Kołobrzegu możemy znaleźć liczne miejsca, w których oferowana jest odnowa biologiczna, zabiegi borowinowe czy seanse w grocie solnej, jacuzzi i spa. Gdzie można znaleźć to wszystko w jednym miejscu?

Tanie apartamenty Nad Parsętą

Obiekt Nad Parsętą to miejsce noclegowo-uzdrowiskowe, w którym w jednym czasie może przebywać nawet ponad 140 gości. To dlatego organizacja i dopasowana oferta pozwala nam na najlepszą obsługę każdego, kto korzysta z naszych usług. Nad Parsętą poza komfortowymi i tanimi miejscami noclegowymi oferuje strefę zabiegową, strefę fitness i spa, dzięki której poczujesz się jak nowonarodzony. Kołobrzeg to miejscowość, która o każdej porze roku oferuje wiele atrakcji. Dlatego wypad nad morze i pobyt w aparthotelu Nad Parsętą jest świetnym rozwiązaniem na odpoczynek, jeśli nie mamy wystarczająco czasu, aby uciec do ciepłych krajów. Regenerujący wypad do Kołobrzegu sprawi, że naładujesz baterie i oczyścisz swój organizm.

Dlaczego Kołobrzeg został mianowany uzdrowiskiem?

Kołobrzeg to jedna z nielicznych miejscowości, które otrzymały status polskiego uzdrowiska, z regułu uzdrowiska znajdują się w górach, ze względu na gejzery i zdrowotne źródła. Kołobrzeskie tereny są bogate w złoża zdrowotnej borowiny i to z niej zabiegi są tutaj najbardziej popularne. W Kołobrzegu znajduje się wiele miejsc, które oferują odnowę biologiczną, jednak niewiele, które łączą nocleg, restauracje i dopasowaną linię zabiegową. Dlatego wypoczynek Nad Parsętą jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Warto więc zapoznać się z ofertą obiektu i sprawić sobie odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie, a to wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do oferowanych usług. Ceny apartamentów Nad Parsętą rozpoczynają się już od 139 złotych za dobę, w cenie można korzystać z jacuzzi, basenu oraz strefy fitness, w której można zadbać o dobrą formę.  

Apartamenty Nad Parsętą – oferta dopasowana do klienta

Apartamenty Nad Parsętą charakteryzują się dopasowaniem swojej oferty pod wymagania klientów. Dlatego można skorzystać z pakietów, które zostały stworzone specjalnie dla naszych wyjątkowych gości. Cały czas staramy się udoskonalać i poszerzać naszą ofertę. Na chwilę obecną można w niej znaleźć pakiety dla sportowców, dla diabetyków, dla osób chorych na kręgosłup, dla seniorów, a także pakiety dla zakochanych i dla dzieci. Wszystkie mają dobrany odpowiedni plan dnia i zabiegi regeneracyjne, które wspomagają leczenie. 

Spa Kołobrzeg